Jesteś tutaj: Artykuły, aktualności i promocje

Artykuły, aktualności i promocje

Produkcja mebli krok po kroku

Produkcja mebli krok po kroku

Produkcja mebli jest procesem długotrwałym i pracochłonnym, którego skrócenie ma znaczący wpływ na obniżenie jakości. Prawdą jest, że z trzech najważniejszych cech opisujących produkt, czyli cena, jakość i czas trwania produkcji, można wybrać jedynie dwie. Co spotkacie więc u nas? Dobrą jakość i adekwatną cenę.

Kanapa od momentu rozpoczęcia produkcji do wstawienia jej do Waszego salonu przebywa długą drogę. Zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę znajduje się w środku mebla? Poniżej znajdziecie na to odpowiedź. Pamiętajcie jednak, że poszczególne  etapy produkcji mogą się nieznacznie różnić w zależności od modelu produkowanego mebla.

Zdrowy i wygodny sen

Zdrowy i wygodny sen

Szukasz wielofunkcyjnego mebla, który przez wiele lat ma służyć jako kanapa oraz łóżko dla Ciebie lub Twoich gości, a do tego ma dobrze wyglądać? Idealnie trafiłeś!

Zapraszamy do lektury naszego tekstu o najpopularniejszych technologiach produkcji wielofunkcyjnych mebli!

Czym wypełniane są poduszki?

Czym wypełniane są poduszki?

Jakiś czas temu w jednym z marketów kupiliśmy klasyczną poduszkę dekoracyjną 40X40cm i bardzo zainteresowało nas jej wypełnienie. Według metki miala być ona wypełniona silikonem, jednak my znaleźliśmy w niej mnóstwo nitek i substancję o niewiadomym składzie, która mocno odbiegała od silikonu w naszej ofercie.

Poniżej znajują się zdjęcia wypełnienia kupionej przez nas poduszki. Do porównania zamieściliśmy również wykorzystywany przez nas silikon.

Kliknij i zobacz różnicę!

Firma z tradycjami

Naszą misją jest dostarczanie jak najlepszych produktów wykorzystując w tym celu wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego wymagającego klienta. Poprzez nieustanny rozwój naszego przedsiębiorstwa dążymy do satysfakcji odczuwanej nie tylko przez klientów, ale również przez pracowników.